Доки в Хусті регіонали зрікаються від партії , в той час, в п’ятницю ввечері, Хустська самооборона вирушила до Києва на бойове чергування . Перед поїздкою на чергування отримали благословіння від УГКЦ отця Василія , щоб Бог боронив їх . Як ми всі бачимо, що далеко до перемоги демократії в державі . З самооборонцями, які постійно їздять до Києва, поїхав і їх боєвий командир Михайло Джанда. І знову ми побачимо державний прапор з написом Хуст на барикадах, в Києві. Деталі всі в фото світлині.


Поважаю! Жаль шо я ніяк не можу із-за роботи….поїхав би з радістю з вами