Медичні працівники Обласної клінічної лікарні ім.А.Новака, які лікують хворих на COVID-19, записали танцювальне відео. Бригади працюють у цьому закладі позмінно – 7 днів поспіль, без виходів із лікарні.
Ми дякуємо їм за роботу!
Здоров’я і витримки!
Закарпатська ОДА
