З Ужгорода до екопарку “Долина вовків”, що в селі Синевирська Поляна Міжгірського району, доправили молоду левицю.
Як повідомивє у соціальній мережі Фейсбук Юрій Тюх, досі левиця Поля жила у одному з приватних будинків обласного центру Закарпаття.
Тепер в екопарку левицю готуватимуть для подорожі в Південну Африку — до реабілітаційного центру для левів.
