Під Ужгородом, у Барвінку, “Шевроле” влетів у припарковану “Субару” – одного з водіїв госпіталізовано

Очевидцем моторошної ДТП у Барвінку став власкор  0312.

Шевроле на швидкості влетів у припарковану Субару.

За словами очевидців водій Шевроле ймовірно заснув за кермом.

Очевидці викликали швидку. Водія Субару госпіталізували, водій іншого авто не постраждав.

На місці події працюють правоохоронці. Офіційна інформація події згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися