В ці хвилини в студентському гуртожитку на БАМі проводиться евакуація проживаючих через масштабну пожежу в будівлі. Як повідомляє Закарпатський кореспондент з місця події, загорання трапилося на 2 поверсі. На місці прибуває все більше пожежних автомобілів, у будівлі серйозне задимлення.
Також на місці працює швидка та поліція. Повідомляється, що оголошення пожежної небезпеки не було, студенти самі оголосили евакуацію. Дим наразі поширився вже й на 6 поверх гуртожитку!
4 пожежні машини драбинами забирають з 4 та 2 поверхів студентів, що не встигли покинути будівлю під час евакуації!
Відео Віталія Глаголи
https://www.facebook.com/vglagola/videos/10213723106383184/

