На Ужгородщині сумнівно роздали “піджакам” 1200 гектарів землі агрофірми “Леанка” (документ)

На Ужгородщині сумнівно роздали “піджакам” 1200 гектарів землі агрофірми “Леанка” (документ)

Головним управлінням держземагенства у Закарпатській області роздано 1200 га земельних ділянок, наділи отримали 607 чоловік із земель, які раніше належали ДП АПФ “ЛЕАНКА”. В середньому по 2 гектари на одну особу. З них лише 24 учасника АТО. Ніякого громадського обговорення цього земельного “дерибану” не було.

Виділяються земельні ділянки колишньої агрофірми на території Середнянської та Ірлявської сільрад. Залишилося ще 1600 га нерозподілених земель.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що прикриваючись потребами атовців, закарпатська влада готує дерибан 1000 гектарів агрофірми “Леанка”.

За інформацію, якою зараз володіє редакція, дана «прихватизація» відбувається під пильним оком Міністерства аграрної політики та продовольства,  народних депутатів Василя Петьовки та Роберта Горвата, сільських голів. Як бачимо, невеличку частину земель відвели учасникам бойових дій на Сході, а решту – «вчасно проінформованим громадянам» . Важко не здогадатися, що «вчано проінформовані громадяни» є звичайними  «піджаками». Цікаво чи є серед них ті, які протягом багатьох років пропрацювали на цьому підприємстві й заслужили бодай на клаптик цієї землі?

Символічно, що першим у списку значиться такий собі Абдель-Гані Марк Мохамедович.

З метою громадського контролю список осіб, які отримали земельні ділянки у власність опублікував у мережі Фейсбук Олександр Пересоляк.

1 Comment

  1. Стосовно Абдель-Гані Марка Мухамедовича. Цьому юнаку лише в грудні минулого року виповнилось 20 (двадцять) років. Весною цього року він проходив медичну комісію в Ужгородському ОМВК на предмет призову на строкову військову службу. Комісія визнала хлопця обмежено придатним і надала йому відстрочку від призову. Перевірити ці дані дуже навіть просто в самому військоматі. На сьогодні хлопчина перебуває в Республіці Чехія на заробітках. Висновок: тут Ужгородській прокуратурі “не пахане поле” роботи, при цьому, разом з Ужгородським зональним відділенням Військової служби правопорядку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.