Фортепіанний квартет «AD LIBITUM» запрошує до вступу в Ужгородський інститут культури і мистецтв

Фортепіанний квартет «AD LIBITUM» запрошує до вступу в Ужгородський інститут культури і мистецтв

Упродовж семи десятиліть Ужгородський інститут культури і мистецтв готує кваліфікованих спеціалістів, які здатні зберегти і примножувати культурні і духовні цінності народу нашого рідного краю.

Заклад славиться багатьма колективами, без яких не обходиться практично жоден масовий захід нашої області. Нещодавно цей перелік поповнився новим цікавим колективом, який дуже стрімко набрав популярність, здобув престижні нагороди на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.
Це- фортепіанний квартет «AD LIBITUM», виступ якого завжди свято! Єдиний в нашій області викладацький колектив, який грає на двох роялях у 8 рук і театралізовує, осучаснює виконання. В репертуарі понад 30 творів європейських, українських, а тепер вже і закарпатських композиторів. Тетяна Батрина, Аеліта Шпішак, Олена Белович, Віра Парій- викладачі вищої категоріі, виконання яких вражає своєю професійністю, майстерністю, витонченим звуком, цікавою креативною інтерпритацією. Саме ці «сорок пальчиків» зачаровують слухачів потужною енергетикою, справляють на них незабутнє враження, не залишають нікого байдужим, демонструють особливості сценічної майстерності та професійні навички.
Сьогодні «Ad LIBITUM» є Лауреатом Перших премій Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, бажаним гостем мистецьких конференцій, фестивалів, їх запрошують на телебачення, про них пишуть газети. Реалізація цього креативного задуму, створення такого творчого тандему, могла відбутися саме в Ужгородському інституті культури і мистецтв, адже тут, завдячуючи директору Шетелі Н.І., створені чудові умови для творчих звершень. Саме тут « AD LIBITUM» отримав надзвичайну підтримку колег, яка дала великий поштовх до подальших перемог.

Під час профорієнтаційних виступів часто молодь задає питання: чому варто бути абітурієнтом Ужгородського інституту культури і мистецтв? І ось відповідь:
1) Потужна матеріальна база( проведені євроремонти, осучаснення аудиторій).
2) Студенти мають змогу навчатись паралельно у Європейських мистецьких закладах і по закінченню отримати два дипломи.
3) Всім студентам надається гуртожиток.
4) Студенти інституту часто гастролюють( Угорщина, Словаччина, Чехія,Хорватія,Китай,Іспанія,Італія та інш).
5) Інститут має тісну співпрацю з багатьма європейськими закладами, є чудова можливість комунікувати.
6) В нашому закладі проводяться майстер- класи видатних діячів культури і мистецтв, що є можливістю черпати досвід, дає спектр сучасних знань та професійних навичок.

Тому і запрошуємо стати абітурієнтом Ужгородського інституту культури і мистецтв, адже саме тут вам допоможуть розкрити таланти і реалізувати свої творчі задуми.
А фортепіанний квартет «AD LIBITUM» сповнений нових планів, працює над оновленням репертуару, готується до нових конкурсів і фестивалів, дуже вдячний своїм прихильникам за підтримку та робитиме свій внесок у справу збереження і розвиток культурної спадщини нашого краю, нашої держави!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *