Зовнішня реклама в Ужгороді: хто більше заплатить, той білборд і встановить

міська радаНа сьогоднішньому засіданні виконкому Ужгородської міськради, було розглянуто рішення про зовнішню рекламу. На зустріч із членами виконкому прийшов приватний підприємець – Пілюгін А. П., термін дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами якого розглядали. “По-перше міськрада час від часу змінює рахунки, на які ми повинні перераховувати кошти за рекламу і вчасно нас не повідомляє. По-друге, вартість реклами в Ужгороді коригується щомісяця на індекс інфляції”, – наголосив підприємець.

Пан Пілюгін вимагав дозволу на розміщення своїх 5 рекламних щитів на 5 років. В результаті виконком дав дозвіл тільки до 1 жовтня цього року.

“Що стосується зовнішньої реклами, то більшість договорів із підприємцями закінчуються саме в жовтні, – прокоментував ситуацію в. о. мера міста В. Щадей. – З початку жовтня цього року, білборди в місті встановлюватимуться тільки на конкурсній основі. До того встановлювали їх завжди непрозоро, отож ми вирішили запровадити аукціон. Згідно з яким, хто більше заплатить оренду за землю, той матиме право встановлювати там білборд. Це буде правильно і місто від цього отримуватиме кошти. Звісно, що підприємці не погоджуються з цим. Але варто подумати про загальноміський інтерес”.

«Карпатський об’єктив»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *