“Зразкове” збагачення родини мукачівського мера назвали елементарним грабежем

“Зразкове” збагачення родини мукачівського мера назвали елементарним грабежем

Виділення на черговій сесії Мукачівської міської ради 11 мільйонів гривень на дорогу до родинного супермаркету міського голови викликало обурення у здорової частини громадськості міста над Латорицею.

Зокрема, Георгій Іжовський у мережі Фейсбук назвав це зразковим збагаченням династії чи елементарним грабежем.

Зразкове збагачення династії чи елементарний грабіж, оцінюйте самі, робіть висновки

Потрапивши в струю початку становлення молодої держави Україна в 90-х роках, надало можливість родині діючого мера Мукачево стати «найрозумнішим» бізнесменом – мультимільярдером в історії життя нашого міста, і не тільки, за останні роки.
Це, насамперед, через продаж від громади міста ряду об’єктів комунальної власності, нічого не віддавши взамін, швидку приватизацію майна з метою подальшого збагачення та, так би мовити, «купівлю» за смішні ціни найбільш вигідних для виставлення і ведення власного бізнесу, приватного користування, потужних, серед них і стратегічних, комунальних точок та гектари земельних ділянок в області.
Паралельно правдами і не правдами рвуться та й добре укріпилися в політиці, яка й до сьогодні дарує їм недоторканість та можливість заробляти і надалі колосальні кошти.
А звідки ж прибувають такі кошти? Звісно ж частково вже і з «власного» бізнесу, крім того, за весь час значно допомагає міський бюджет – гроші від платників податків-підприємців міста.
Одна з останніх їх успішних покупок, наприклад, земельна ділянка площею 22 313 м2 придбана за 20 000 грн. (де тепер будується новий Сільверланд біля Епіцентру), а ви не маєте бажання купити за такої умови?
Чи буває досить? На будівництво дороги до цього об’єкту легко насміхаючись виділяють ще 11050000 грн., звичайно, що з міського бюджету.
А чи були ці дії заплановані в передвиборчій компанії мера та його команди, чи згадував він про них агітуючи за себе? Можливо просто вже все, про що говорив, виконав???
Маю на увазі, де каналізація та водопроводні труби в районі Бороктелеп у порівнянні із земельною ділянкою на міжнародній трасі – нуль, де міський Будинок культури в порівнянні із приватним Сільверландом – нуль, де Будинок національних меншин у порівнянні із новим ЦНАПОМ – нуль і так можна багато продовжувати…
90% доріг у місті – розбиті, снігоочисної техніки нема, дахи течуть, внутрішньо квартальні проїзди десь халатно залатані, десь наполовину залиті, десь й не розпочали їх робити і т.д.
Прикро, а що ж думають міські депутати, які допомагають їм роками це вчиняти? Невже вони, їх діти чи онуки – не планують надалі жити в цьому місті? Чи їм допоки важко зрозуміти, що ускладнюють життя цим кожному з нас! Місто стає неконкурентоспроможнім, сумним та нудьгуватим, воно не живе, таке враження, що мешкаємо в когось вдома, керуємось одним батьком та одними правилами, поступово громада втрачає все зі своїх рук, відбувається величезний тиск на всі сфери, повністю зникають цінності та мораль, влада намагається перетворювати людей у рабів.

Коментарі мукачівців підтвердили слушність думки Георгія Іжовського.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *