Жителі Тячівщини повстали проти лісової мафії і будують барикади (+фото)

мітинг-ЛопуховоУ вівторок, 13 травня, обурені люди зібралися на мітинг під ДП “Брустурянське лісомисливське господарство”. Більше сотні обурених людей спорудили барикади і перекрили лісовозам дороги.

Як розповідає один з активістів, Іван Фабрицій, останньою краплею стало безконтрольне, на думку селян, вирубування лісів – тільки за останні 5 місяців вирубано більше 85-ти тисяч кубів деревини.

“Вирубується навіть перша група, це молоді ліси, які законом заборонено вирубувати. На підприємствах задіяно лише 25 чоловік, інші змушені шукати роботу за кордоном. Дороги у страшному стані, якщо можна ці напрямки назвати дорогою, школа розсипається на очах. Ми вимагаємо, щоб сюди приїхала екологічна інспекція, прокуратура і розібралася з тим, що тут відбувається”, – зазначив чоловік.

Вимоги протестувальників однозначні: припинити самовільну вирубку лісів, покращити соціальний стан в селах, відремонтувати дороги, подбати про будівництво садочка.

Раніше повідомлялося, що у Лопуховому вже 15 років немає дороги, і це не зважаючи на те, що Лопухове і сусіднє село – Руська Мокра є найбільшими постачальниками деревини на Закарпатті. Щодня селами курсують лісовози, знищуючи залишки дороги…

Тим часом до протестувальників уже приходив голова Тячівської РДА Петро Голубка і пообіцяв посприяти вичищенню лісової мафію в районі. Та люди не поспішають виріти обіцянкам влади…

мітинг-Лопухово2

 

мітинг-Лопухово3

 

tyachiv.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *