Жінка депутата угорської партії паркується в пішохідній зоні Берегова (фото)

Незважаючи на те, що за сприяння мерії нещодавно було встановлено знак, який забороняє автомобілям проїжджати у пішохідну зону в центрі Берегова, там продовжують паркуватися.

авто

“Мені тільки що передзвонили мешканці будинку, що виходить вікнами на площу Героїв, і повідомили про чергового порушника, – каже депутат міської ради Валерій Боровський. – Але ж я не міліція, у мене нема повноважень покарати і заборонити незаконне паркування. Тому порадив мешканцям звернутися до правоохоронців. Насправді ситуація просто парадоксальна – вже є знак про заборону в’їзду на площу, і все-одно люди не розуміють. Їх не лякають ні штрафи, ні осуд громади. Це питання знову підніматиму на сесії – потрібно щось вже з цим робити”.

Автівки нині добираються до площі Героїв просто по берегівському Корзо (площа Кошута) – де ходять пішоходи, прогулюються мамочки з дітьми.

Мешканці викликали міліцію, але не дуже вірять у справедливість. Бо подібні випадки правоохоронці фіксують неохоче – майже всі власники автомобілів є відомими і місцевими “авторитетами”. До того ж автівки часто мають іноземну реєстрацію, отже їх все-одно, що на них складають протокол в Україні.

авто2

“Це жінка Чоби, власника кафе “Сімбол”, – кажуть жителі будинку. – Вона тут постійно паркується, мабуть переживає за свою машину. А ми переживаємо за наших дітей і за місто”.

Довідка: Чаба Пейтер, депутат Закарпатської ради, фракція Демократичної спілки угорців України, власник виноробного підприємства “Котнар-М”

mukachevo.net


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.