Заступник голови Закарпатської облради Василь Іванчо заявив, що жоден медзаклад не закриють (відео)

Заступник голови Закарпатської облради Василь Іванчо заявив, що жоден медзаклад не закриють (відео)

28 жовтня відбудеться сесія Закарпатської обласної ради, на якій розглядатимуть проєкт рішення щодо реорганізації обласних комунальних медичних закладів області.

Ще у серпні була створена група, у яку увійшли депутати майже всіх фракцій обласної ради, яка заслуховувала керівників усіх комунальних закладів, що підпорядковані Закарпатській обласній раді, а це більше сотні таких установ.

Всі ці заклади були розділені на 6 груп: освіта, медицина, соцзахист, культура, спорт та інші заклади.

За словами заступника голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо, ця група вивчала на скільки якісно надається та чи інша послуга.

“Тут вивчали чи немає там чогось зайвого, чи немає там таких послуг, які насправді і не надаються, можливо ті послуги, які на сьогоднішній день не є доцільними. І от всі кошти, які теоретично можуть бути знайдені під час цієї оптимізації, мають бути спрямовані саме на ту галузь в якій вони умовно знайдені”, – розповів Василь Іванчо 21 каналу.

Особливу увагу на даний час привернула оптимізація саме комунальних медичних закладів.

За словами Іванчо згідно підготовленого на сьогодні проекту рішення, який вже оприлюднений на сайті обласної ради, не передбачає ліквідацію жодного з згаданих у проекті закладів.

“Йдеться про те, що ці заклади можуть бути об’єднані в одну юридичну особу…Сьогодні, кожна з лікарень має свій адміністративний штат. Мова зараз не про лікарів і не про медичний персонал. Цей відсоток адміністративного персоналу різний, але він всюди не маленький. Якщо ми створюємо одну юрособу, то ми значно зменшуємо адміністративний персонал. То у нас з’являється набагато більше можливостей, оптимізовані кошти спрямувати у медичну сферу. тобто ми маємо надати закарпатцям якісні медичні послуги, у гарних будівлях, з якісним обладнанням. І дуже значну частину цих послуг надати безкоштовно”, – розповідає Василь Іванчо.

Заступник голови додає, ще однією метою такої оптимізації є забезпечення достойною заробітною платою медичного персоналу.

Більше можна дивитись у інтерв’ю нижче:

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *