Закарпатців “ощасливили” новими тарифами на електроенергію

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.02.2015 року № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню», зареєстрованою в Міністерстві юстиції України від 02.03.2015 за № 231/26676, та згідно з Порядком застосування тарифів на електроенергію, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23.04.2012 року № 498 (зі змінами) на період з 01 вересня 2016 року по 28 лютого 2017 року включно розрахунки за спожиту електроенергію із побутовими споживачами (населенням) здійснюватимуться за новими тарифами (див.табл.)

Примітка. Електрична енергія, яка витрачається у багатоквартирних будинках і гуртожитках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків, відпускається за тарифом 129 коп. за 1 кВт.год з ПДВ.
Електрична енергія, яка витрачається у дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території, відпускається за тарифом 129 коп. за 1 кВт.год з ПДВ.

Крім того, ПАТ «Закарпаттяобленерго» звертає увагу споживачів електричної енергії на те, що у рахунках на сплату спожитої електроенергії у серпні поточного року, які споживачі отримають після 1 вересня 2016 року, нарахування за електроенергію здійснюватиметься за старими тарифами. Нарахування за новими тарифами буде здійснене у рахунках за спожиту електроенергію у вересні, які споживачі отримають на початку жовтня 2016 року.
Також нагадуємо, що ПАТ «Закарпаттяобленерго» не встановлює тарифи, а є ліцензіатом із передачі та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Шановні споживачі електричної енергії !

Якщо вам потрібно отримати консультацію чи роз’яснення з питань електропостачання, висловити пропозиції чи зауваження щодо роботи ПАТ «Закарпаттяобленерго» або повідомити про факти розкрадання електричної енергії, ви можете звернутися до кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго» за багатоканальним номером телефону 0-800-50-16-20 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), на електронну адресу call-centr@uz.energy.gov.ua або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті www.energo.uz.ua.

Своєчасна і повна оплата за спожиту електроенергію є важливим і необхідним елементом надійної роботи ПАТ «Закарпаттяобленерго», а значить безперервного та якісного постачання електроенергії усім споживачам області.

Дирекція ПАТ «Закарпаттяобленерго»

тарифи

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *