Закарпатців обурила гучна вечірка у час війни в хустському ресторані

Закарпатців обурила гучна вечірка у час війни в хустському ресторані

 Жителів Закарпаття обурило відео у мережі з гучної вечірки у ресторані “Forest” у м.Хуст, в той час як десятки українців загинули від рашистського обстрілу у Дніпрі.

Зокрема, кілька відео опубліковано у місцевій групі.

Сам заклад за день до свята анонсував подію. Так, 14 січня на сторінці закладу розповіли про присутність на вечірці MOON SHOT – офіційного українського діджея світового фестивалю Ultra Music Festival. Зазначалось, що музикант з перших днів війни займається волонтерством. Під час своїх виступів в Європі, поширює інформацію про війну в Україні.

На гучну вечірку, яка недоречна під час воєнного стану, звернули увагу голови Закарпатської ОВА.

“Вже перевіряємо цю інформацію, встановлюємо всі обставини, які потрібні для прийняття рішення” – відповів Віктор Микита.

Згодом, очільник області повідомив, що працівниками військомату вручено повістки персоналу закладу.

“Вони поповнять ряди ЗСУ. Окрім цього, це стосується й інших, хто організував цей захід. Ведеться робота з власниками кафе та ресторанів щодо недопущення подібних випадків. Вони є поодинокими, але не системними. Реакція буде щоразу оперативною” – зазначив він.

У мережі більшість обурюється вчинку ресторану “Forest”, але деякі закарпатці звертають увагу на їхню допомогу ЗСУ. Відомо, що 10 січня на своїй сторінці заклад повідомив, що за різдвяні свята їм вдалось зібрати на допомогу ЗСУ 50 тисяч гривень.

Думаємо, що відповідати за блюзнірство у день жалоби має не персонал, а власники закладу.

За матеріалами Закарпаття 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *