Закарпаття прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності близько 6 тисяч проектів землеустрою з інших областей

Закарпаття прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності близько 6 тисяч проектів землеустрою з інших областей

 Упродовж І півріччя 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до органів Держгеокадастру Закарпатської області надійшло з інших областей 5863 проекти землеустрою. Фахівцями опрацьовано 5882 проекти, з яких 4547 отримали позитивний висновок і  1284 відмовлено через суттєві зауваження.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Міжгірському  (1065) та Тячівському (1053) районах.

Фахівці районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направили на погодження до інших областей                                          8018  проектів землеустрою, з них опрацьовано 7816 проектів та 202 проекти знаходяться на розгляді.

У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 20 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

З початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області опрацювали понад 26 тисяч заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Упродовж І півріччя 2019 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області опрацювали 26 268 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. В середньому щотижня фахівці приймали та опрацьовували близько 1 150 таких заяв.

За цей період державні кадастрові реєстратори зареєстрували 15 311 ділянок та видали 7 085 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Найбільшу кількість земельних ділянок внесли до Державного земельного кадастру у Мукачівському (3352), Ужгородському (2807) та Хустському (1952) районах області.

Крім того, максимальну кількість витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку видано у Мукачівському (1398) та Ужгородському (1205) районах Закарпатської області.

Довідково: 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *