Закарпаття із робочим візитом відвідав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Закарпаття із робочим візитом відвідав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

У четвер, 23 квітня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль з робочою поїздкою прибув в Ужгород, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Разом з очільником Уряду на Закарпаття прибули також Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов, заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко та новопризначений Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Прем’єр-міністр України провів засідання Регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про протидію епідемії та вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території Закарпатської області гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

«Медики, які сьогодні «на передовій», мають отримувати нормальну заробітну плату. Дуже важливо, аби місцевий рівень це відчував та розумів. Крім того, ми сьогодні працюємо над впровадженням додаткових соціальних гарантій для медичних працівників. Це важливий момент», – наголосив Денис Шмигаль.

За підсумками засідання Регіонального штабу відбувся онлайн-брифінг.

 

Як заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, уряд вживає усіх заходів для підтримки ураїнців, які так чи інакше постраждали від епідемії. Серед таких заходів – збільшення оплати праці всіх медпрацівників, які залучені до боротьби з COVID-19.

Він наголосив, що захід номер один – це збільшення оплати праці всіх медичних працівників – від екстреної медицини до спеціалізованої, які залучені до боротьби з COVID-19.

«Ми вже сьогодні запровадили цілий ряд соціальних проектів. Це підтримка пенсіонерів, безробітних. Дійсно, під час карантину зросла кількість безробітних. Ми приділяємо цьому щоденно достатньо велику увагу», – наголосив очільник Уряду.

Денис Шмигаль також зазначив, що впроваджено кілька програм з підтримки малого і мікробізнесу. Це програми «5-7-9» та «Нові гроші».

Крім того, очільник Уряду зазначив, що спільно з Міністерством соціальної політики та Мінекономіки триває робота над створенням додаткових робочих місць.

«Сьогодні робочих місць потрібно декілька сотень тисяч. І ми будемо готові ці робочі місця презентувати і надати їх найближчим часом, для того, щоб люди зразу після пом’якшення та завершення карантину змогли знайти собі роботу», – відзначив Денис Шмигаль.

Він наголосив, що економіка в Україні працює. Зупинені лише галузі споживання, такі як ресторанний бізнес, готельний бізнес, масові заходи, – для того, аби розірвати ланцюг зараження.

«Але вся критична інфраструктура працює. Всі підприємства-експортери працюють. Якщо брати соціологічні дослідження, то у нас 70% людей ходять на роботу», – резюмував Прем’єр-міністр України, додавши, що соціальна дистанція, нові умови роботи, безумовно, мають бути дотримані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *