Закарпатським прикордонникам погрожували розправою

tysaПрикордонники відділу «Тиса» Чопського загону затримали та склали протокол про адміністративне правопорушення відносно пасажира автомобіля, який висловлював образи та погрожував прикордонникам, інформує прес-служба Чопського прикордонного загону.
Так, близько 14 години, у пункт пропуску на в’їзд в Україну прибув автомобіль «Рено», в якому в якості пасажира слідував наш 34-річний співвітчизник. Однак під час проходження прикордонного контролю чоловік самовільно, без дозволу посадових осіб, залишив транспортний засіб та, на законну вимогу прикордонників пред’явити свій паспортний документ, почав висловлюватись нецензурною лексикою та ображати правоохоронців. Незважаючи на роз’яснення прикордонників та попередження про відповідальність, водій поводив себе неадекватно ситуації та погрожував правоохоронцям фізичною розправою. В результаті до місця події військовослужбовці викликали групу реагування відділу прикордонної служби та повідомили співробітників Національної поліції України в Закарпатській області.
За злісну непокору законному розпорядженню, вимозі військовослужбовця Державної прикордонної служби України прикордонники склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 185-10 КУпАП.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *