Закарпатський прокурор “осліп і оглух” одночасно

зареваБерегівський прокурор Іван Зарева заявив, що інформація про підкуп виборців не підтвердилась

Прокуратура у разі виявлення такої інформації, проводить перевірку або направляє цю інформацію для організації проведення перевірки у відповідні органи.

«20 травня у мережі Інтернетвиявлено інформацію про підкуп виборців однією з політичних сил на виборах міського голови м. Берегова»- інформує Берегівський міжрайонний прокурор Іван Зарева.

«Відтак, дану інформацію я направив для проведення відповідної перевірки та вирішення питання щодо внесення даних до ЄРДР керівнику Берегівського РВ УМВС України в Закарпатській області». «Аналогічну інформацію, але вже про підкуп виборців іншою політичною силою, виявлено в мережі Інтернет 28 травня. За цим фатом так само  доручено провести відповідну перевірку, яка на даний час триває».

За результатами першої перевірки можу повідомити, що інформація про підкуп виборців не підтвердилася, у зв’язку з чим кримінальне провадження  з цього приводу органами внутрішніх справ закрито. Прокуратура, нагадую, здійснює  свою діяльність поза політикою у межах, визначених законодавством» – повідомив Іван Зарева.

Як відомо три роки тому невідомі особи кинули бойову гранату на будинок заступника прокурора Закарпатської області Івана Зареви. Його будинок розташований у селі Баранинці в передмісті Ужгорода. 

Вибух  пошкодив дах з металочерепиці. 

Унаслідок інциденту ніхто не постраждав, хоча Зарева разом з вагітною дружиною і 6-річною донькою у момент вибуху перебував у будинку.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *