Закарпатський “юнга” відзначився на атовській регаті «Вітрила волі та єдності»

Закарпатський “юнга” відзначився на атовській регаті «Вітрила волі та єдності»

Ювілейна 5-та регата «Вітрила волі та єдності» для захисників України та фронтових волонтерів пройшла в Києві емоційно і  по-бойовому.

Кожен з 150 учасників регати спіймав свою хвилю. Український принцип об’єднувати зусилля, коли є єдина мета, як загальна толока, вивели реабілітаційний захід на вищий рівень проведення заходу. В цьому році долучились діючі військовослужбовці, ветерани війни, волонтери, особи з інвалідністю, й соціально відповідальний бізнес – заради досягнення відчуття свободи та підкорення стихії.

Позитивні емоції, єднання та взаємна підтримка ветеранів та волонтерів заповнили серця багатьох учасників, незважаючи на відмову підтримати не тільки сам реабілітаційний захід, а й ще он-лайн школу з яхтингу для ветеранів війни Міністерством у справах ветеранів України.

Переможний Кубок отримали дівчата з команди #українські_амаzонки , які тримали міцно вітер у своїх руках. Мабуть справді кажуть зроби сам, вийде краще – саме краще вийшло БМВ. Тепер є справжнє розуміння, чому все частіше кажуть ветерани робимо проект БМВ (Без Міністерства Ветеранів), бо у кожного свій вітер та свої вітрила. А сьогодні перемогли «Вітрила волі та єдності».

Яхта CARDINAL зайняла перше місце в ралі, в ролі “юнги”був наш земляк полковник Микола Журавльов. З чим його закарпатці щиро вітають.

/

//

/

/

http://

/


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.