Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Закарпатські вина готуються отримати захищене географічне зазначення

Закарпатські вина готуються отримати захищене географічне зазначення

Україна уже зовсім скоро отримає захищені географічні зазначення (ЗГЗ). Це світова практика, і надання продуктам такого статусу сприяє збереженню високої якості та промоції держави і регіону.

До прикладу, в Європейському Союзі зареєстровано близько 3400 ГЗ, більше половини з яких становлять вина та інші спиртні напої. (Усім відоме легендарне Шампанське з французької провінції Шампань, так?) У списку є сотні сирів, інші ж продукти трапляються рідше (і, наприклад, український кавун з Херсона буде першим в такому статусі в Європі). І саме сири та, звісно, вина в числі пріоритетів для отримання ЗГЗ для Закарпаття і всієї України. 

Захищені географічні зазначення стимулюють підвищення якості продукції та сприяють її експорту, а також дають поштовх агротуризму і розвитку сільських територій, – наголошують експерти, адже це своєрідна «фішка» місцевості і точка уваги для гостей та покупців. 

В Україні здійснюється Проєкт ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» й у його рамках працюють над дуже перспективною справою для туризму. Мова про створення Доріг вина і смаку України. Пілотні регіони – Придунайська Бессарабія (Одещина) та Закарпаття. В Одеській області уже складають карту туристичних об’єктів, місцевих виробників продуктів, котрі увійдуть в маршрут Дороги, й будуть включені в міжнародний портал для туристів. Закарпаття – наступний регіон, як у запровадженні ЗГЗ, так і в створенні Дороги вина і смаку

У Києві відбулася презентація «Доріг вина та смаку України» з дегустацією продукції потенційних учасників (бессарабська та карпатська «тарілки»). 

Захід мав на меті представити продукти, які увійшли до списку пріоритетних географічних зазначень, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України, а також інші традиційні для Закарпаття і Придунайської Бессарабії продукти місцевих виробників: саме ті, які мають значення для розвитку регіону і туризму в ньому.

Керівник Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» Саверіо Савіо надав інформацію про місію проєкту в Україні. Експерти проєкту Олена Мотузенко та Валерія Бондаренко презентували Дорогу вина і смаку Придунайської Бессарабії, карту, учасників, маркетингові можливості для місцевих виробників. 

Експерт Світлана Злобіна представила перший карпатський продукт із захищеною назвою походження – сир «Гуцульська овеча бриндзя». Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів представила також мед, чай і гриби як продукти з потенціалом отримання ЗГЗ. 

Експерт проекту Євгенія Ніколайчук презентувала вина: Бессарабію представляли виноробні «Колоніст» і «Шабо», а Закарпаття – компанія Шато Чизай.

«Акцент події був на тому, що розробляються Дороги вина і смаку, для Бессарабії вже практично готова карта, й оголошено, що такий проект буде і на Закарпатті. Сподіваємося, що наступні кілька тижнів ми предметно працюватимемо із закарпатськими представниками над специфікаціями продуктів, що потрібно для оформлення статусу захищеного географічного зазначення. Паралельно триватиме робота з формування Дороги вина і смаку, вочевидь, уже на місці. Що ж до закарпатських вин, то враження у гостей презентації дуже позитивні, відгуки – чудові!», – розповіла Євгенія Ніколайчук.

Попереду ще багато технічної роботи для оформлення продуктів відповідно до вимог ЄС і розробки туристичної пропозиції міжнародного рівня. Варто розуміти, що надання статусу захищених назв походження і географічних зазначень та створення Доріг вина і смаків – не формальні заходи. Це важливий і дуже перспективний процес для розвитку сільської місцевості й просування регіону на туристичному ринку. 

Директор виноробної компанії Шато Чизай Анатолій Полосков, який відвідував робочі зустрічі з формування Дороги вина і смаків Придунайської Бессарабії, вважає, що досвід Одещини дуже згодиться Закарпаттю:

«Закарпаття, ми – наступні. Наш проект буде унікальним, але нам для цього треба пройти непростий шлях. Переймаємо досвід одеситів, в них є чому вчитися. 

Можливо, хтось подумає, що є незручності, бо в офіційні Дорогі можуть бути включені тільки легальні виробники, але насправді в Одесі це стало потужним стимулом для виходу з тіні тих, хто прагне розвитку. Бачимо проєктну карту Придунайської Бессарабії. Трохи заздрю, але вірю, що в Закарпатті буде крутіше!».

Найближчим часом Закарпаття прийматиме робочу групу Проєкту Євросоюзу, і напередодні їх візиту засновник провідної виноробні Закарпаття Геннадій Гутман підкреслює наступне:  

«У цілому світі такі Дороги є маркетинговим майданчиком для місцевих виробників товарів і послуг, вони популяризують регіональні національно-культурні ідентичності і є магнітом для внутрішнього і закордонного туриста. Існування таких Доріг слугує розвитку локальних територій. Головне – забезпечити високу якість місцевої продукції та послуг, зробити зручною та якісною логістику для гостей нашого краю, і використовувати міжнаціональне розмаїття Закарпаття, якого немає в інших областях України».

 

ДОВІДКОВО. У квітні 2019 року Міністерство аграрної політики та продовольства затвердило перелік восьми пріоритетних продуктів, що потенційно можуть бути зареєстровані як географічні зазначення в Україні та ЄС.  Першими українськими продуктами з ГЗ будуть (робочі назви): вина із захищеними назвами походження (ЗНП) «Шабський», «Ялпуг», «Білгород-Дністровський»; сир із ЗНП «Гуцульська овеча бриндзя»; кавун із ЗНП «Херсонський кавун»; черешня із ЗНП «Мелітопольська черешня»; мед із ЗГЗ «Карпатський мед»; і вино із захищеним географічним зазначенням «Закарпаття»

https://chizay.com/news/

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *