Закарпатські прикордонники завадили контрабандистам переправити значну партію сигарет

Закарпатські прикордонники завадили контрабандистам переправити значну партію сигарет

Прикордонники Мукачівського загону, попередили спробу незаконного переправлення через кордон значної партії тютюнових виробів.

На ділянці відділення “Вилок”, військовослужбовцями було виявлено поблизу кордону групу невідомих осіб, які намагались перемістити до Угорщини через водний канал “Ботар” контрабанду сигарет.

У ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників внутрішньої та власної безпеки, про ймовірну протиправну діяльність на ділянці відділення “Вилок”, військовослужбовцями було виявлено поблизу кордону групу невідомих осіб.

Тютюнову контрабанду зловмисники планували перемістити до Угорщини через водний канал “Ботар”, але, зрозумівши, що їх викрито, покинули свій товар та вдались до втечі. Під час огляду місцевості прикордонники виявили 25 ящиків, в яких знаходилось 12500 пачок сигарет.

Тютюнові вироби доставлено до відділення інспекторів прикордонної служби “Вилок” та згодом, буде передано співробітникам ДФС. Тривають заходи по встановленню причетних до даного правопорушення осіб, – повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *