Закарпатські поліцейські зупиняють автобуси для перевірки COVID-сертифікатів (відео)

Закарпатські поліцейські зупиняють автобуси для перевірки COVID-сертифікатів (відео)
Поліцейські Закарпаття перевіряють громадський транспорт на дотримання нових карантинних вимог🔸
21 жовтня, після опівночі в дію вступили зміни до постанови №1236, внесені на засіданні Кабінету Міністрів України від 11 жовтня. Йдеться про посилення вимог до міжобласних пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки.
Закарпаття наразі перебуває у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки, а значить – на неї поширюються вимоги, зазначені у постанові. Відсьогодні на території області у транспорті, що прямує до сусідніх областей чи у зворотному напрямку, потрібно мати документ, який підтверджує отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID, визнаних Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Дозволяються перевезення і за наявності довідки про нещодавнє одужання від хвороби, але лише підтверджені за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг. Також дозволом на перевезення є негативний результат тестування на в, який дійсний лише 72 години.
Нагадуємо, що за відсутності у пасажирів одного з вище згаданих документів, до відповідальності буде притягнуто перевізника.
Для пасажирів віком до 18 років необхідними є тільки проїзний документ та документ, що підтверджує особу.
Саме тому у всіх районах Закарпаття працюють мобільні групи, які перевіряють дотримання чинних карантинних вимог. З нарядами поліції працюють і співробітники Укртрансбезпеки та Держспоживслужби.
Поліція Закарпаття звертається до громадян з проханням ставитися з повагою до власного здоров’я та стану оточуючих і завжди дотримуватися чинного законодавства та відповідних нормативно-правових актів.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *