Doc.ua запис до лікаря

Закарпатські митники вилучили «Mercedes-Benz» через розбіжності в документах

Сьогодні, 7 березня 2018 року, в зону митного контролю на ділянку «в`їзд в Україну» митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС заїхав легковий автомобіль марки «Mercedes-Benz», 2011 року виготовлення, під керуванням громадянина України.

Співвітчизник прямував у приватних справах із Німеччини до України. Разом з ним, в якості пасажира, слідувала громадянка України.

Як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу «Mercedes-Benz», громадянка України подала працівникам Закарпатської митниці ДФС малий та великий технічний паспорт, рахунок, митну декларацію, супровідний лист митних органів Словаччини.

Відповідно до поданого до митного контролю рахунку, вартість транспортного засобу становила – 3 000 євро.

Під час вивчення поданих до митного контролю товаросупровідних документів поданих громадянкою, у працівників виникли сумніви щодо автентичності документів, поданих до митного контролю та оформлення.

На запитання інспектора митниці щодо розбіжностей номеру рахунку, який подала громадянка, з номером рахунку, зазначеному в супровідному листі митних органів Словаччини, громадянин подав рахунок та експортну декларацію митних органів Німеччини. Відтак там зазначались продавцем інші громадяни, а вартість автомобіля становила – 5 500 євро.

Таким чином, громадянка України, вчинила дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю легковий автомобіль «Mercedes-Benz», шляхом подання Закарпатській митниці ДФС документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача та вартості транспортного засобу.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вилучено.

ДФС у Закарпатській області

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *