Закарпатські митники перешкодили незаконному ввезенню в Україну коштовного фармацевтичного обладнання

Закарпатські митники перешкодили незаконному ввезенню в Україну коштовного фармацевтичного обладнання

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне ввезення в Україну коштовного фармацевтичного обладнання. Товар ввозився на двох вантажних транспортних засобах.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, через митний кордон України переміщувалось словенське обладнання для фармацевтичної промисловості вартістю понад 809 тис. Євро. В подальшому наданий додатковий інвойс, в якому загальна вартість товару становила 973 тис. Євро.

В ході проведення митного контролю митники направили запити до інших державних органів, установ та організацій, уповноважених органів іноземних держав для встановлення автентичності документів, поданих митному органу.

Відтак за результатами вжитих заходів та аналізу отриманих документів, зокрема експортних декларацій митних органів Словенії встановлено, що товар «обладнання для фармацевтичної промисловості» загальною вагою брутто 9122 кг, що переміщувався у транспортних засобах експортований з території Євросоюзу на митну територію України за ціною 504 тис. Євро.

Таким чином посадовою особою швейцарського підприємства вчинені дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підставу для переміщення товарів, підроблених документів, що містить неправдиві відомості щодо відправника та вартості товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, фармацевтичне обладнання вилучено до рішення суду, повідомили в Закарпатській митниці Держмитслужби

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *