Закарпатські дорожники недофінансовуються

Із 3347 км доріг загального користування, які є на балансі закарпатської Служби доріг, через недофінансування дорожники обслуговують лише 2332 км.

Як розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василь Заяць, станом на сьогодні (12.12.2013) на закарпатських дорогах загального користування чергує 56 одиниць техніки та 89 працівників дорожніх організацій.
10 машин було задіяно з 5-ої години ранку у Хустському, Виноградівському, Мукачівському та Тячівському районах у зв’язку з погіршенням погодних умов. Загалом, за останню добу дорожники витратили 3491 літр паливо-мастильних матеріалів та 273 тони протиожеледних матеріалів – суміш піска з технічою сіллю.
Василь Іванович уточнив, що зазначена кількість палива була витрачена для забезпечення патрульних обстежень доріг. А також під час перевезення робітників чергових змін на дорожньо-ремонтні пункти з подальшою підсипкою дорожнього полотна або складування на узбіччі.
Із 3347 км доріг загального користування, які є на балансі закарпатської Служби доріг, через недофінансування дорожники обслуговують лише 2332 км. Водночас, обласні дорожники звернулися з листом до всіх райдержадміністраціях по допомогу. А саме – залучити сільські та селищні ради забезпечити розчищення дорожнього полотна на своїх територіях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.