Закарпатська “Свобода” вимагає заборонити діяльність угорської партії

ГайдошГенеральному прокурору України
п. В. Махніцькому

Заява.

Дослідивши діяльність партії Української демократичної партії угорців України та  її засновника і керівника п. І.Гайдоша, за період боротьби українського народу за свободу та національну гідність, Закарпатська ОО ВО «Свобода» виступає за заборону її діяльності, як антиукраїнської і антинародної.
Підтвердженням цього є заяви від імені партії, під час революційних подій та практична діяльність по організації загонів так званих «тітушок» для «Антимайдану». Також він брав безпосередню участь у керуванні загонами «тітушок» разом з такими одіозними особами від ПР як Н. Шуфрич  та О.Калашніков.
Особливо вражає своєю цинічністю постійні виступи п. Гайдоша перед так званим «Антимайданом»18-19 лютого 2014 року в той час, коли по звірячому вбивали та катували українських патріотів, відрізаючи голови, викрадаючи та вбиваючи поранених зі шпиталю Будинку офіцерів.
І.Гайдош виступаючи від імені угорців Закарпаття і угорською мовою, незаслужено зганьбив чесне ім’я угорців Закарпаття  показавши їх як українофобів і ворогів революції гідності.
Звертаємось до рядових членів партії, в яких можливо ще залишилось почуття честі та совісті відмежуватись від свого одіозного лідера, засудити його діяння і написати заяву про вихід із лав партії.
У відповідності до ст. 21 Закону України « Про політичні партії в Україні», звертаємось до Генерального прокурора України для ініціювання процедури заборони політичної партії як такої, що порушує вимоги Конституції України та Закону України «Про політичні партії в Україні».

Закарпатська ОО ВО «Свобода»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Закарпатська “Свобода” вимагає заборонити діяльність угорської партії”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *