Закарпатська прокуратура “покриває” працівника, якому спалили джип та будинок

Скандальний прокурор Віталій Голуб, якому нещодавно спали автівку та будинок, вирішив зробити крайньою у цій ситуації колишню дружину. Про сумнівні справи, які він “кришував” правоохоронець скромно мовчить, але Ужгород місто невелике і шила в мішку не втаїш.

підпал

Маємо інформацію, що в його володінні є квартира в м. Ужгороді, будинок та гектари землі що знаходиться в с. Доманинці Ужгородського району, а також автомобіль. Цікаво за які кошти державний службовець зміг це собі дозволити? Чи може це майно, як і автомобіль, який 15 липня цього року згорів йому надали в користування?

Колишня дружина прокурора Голуба звернулася до видання “Трибуна” з проханням пролляти світло на схильність правоохоронця до насильства та привернути увагу до його дій широких верств населення.
13 лютого 2010 року я, Л.В.,уклала шлюб з Голуб Віталієм Кареловичем ,працівником Ужгородської міжрайонної прокуратури. 21.08.2014 року ми розірвали шлюб за рішенням Ужгородського місьрайонного суду справа № 308/3990/14.
У зв’язку з атмосферою насилля , яка могла призвести до фатальних наслідків, яку створював Голуб В.К. ще до офіційного розлучення,я ЛВ. разом з малолітньої донькою Голуб С.В. 2010 р.н . переїхала до мами, яка проживає в м. Ужгород вул… І на даний час проживаю з нею.
Незважаючи на розлучення Голуб В.К., маючи на меті надалі контролювати всі мої дії, показово демонструючи свою впливовість та важливість, неодноразово переслідуючи, надалі принижує мою гідність і порушує моє Конституційне право на особисте та гідне життя. Неодноразово в присутності маминих сусідів в нетверезому стані нецензурною лайкою висловлювався в мій адрес.
19.05.2014 року моя мама, Л.О., хвилюючись за мій емоційний стан та здоров’я, вже зверталась з письмовою скаргою до прокуратури, очікуючи на реагування тодішнього керівництва Голуб В.К., але 20.06.2014 року їй направили лист відписку, а по відношенню до їхнього працівника нічого не змінилось. Він надалі робить все, щоб зіпсувати мені життя.
13.11.2014 року моя мама, Л.О. знову змушена була звернутись в прокуратуру із письмовою скаргою по відношенню Голуб В.К. Він не перестав мене, Л.В. , залякувати та принижувати. Оскільки, наше спільне життя базувалось на погрозах та залякуванні і фізичному насиллі в сім»ї, я боялась писати скаргу на колишнього чоловіка.
На сьогоднішній день в Голуб В.К. інша, третя офіційна сім»я, але він ніяк не вгамується по відношенню до мене. Звонить ночами, погрожує, принижує, пише нецензурні смс, та щей зводить наклеп в мій адрес. Я, Л.В. намагаюсь сама виховати нашу доньку, без його допомоги. А через його дії я не взмозі нормально працювати, щоб забезпечити гідні умови проживання нашої малолітньої доньки.
Нещодавно в Голуб В.К. сталась неприємність ,я думаю через його неправомірні дії, за рахунок яких він так гарно проживає, чи його батьки, як він зазначає в заявах. На мою думку, за невиконаних обіцянок, за які було віддячено, Голуб В.К. втратив машину, а нещодавно, як мені стало відомо від працівників міліції, які мене допитували в якості підозрілої, був підпал біля будинку Голуба В.К., який знаходиться в с. Доманинці по вул.. Залізничній , 25. В заяві,яку він написав на мене, Голуб В.К. зазначив що це будинок матері. Наскільки мені відомо із спільного проживання з Голуб В.К. батьки його проживають в с. Доманинці по вул. Т…
На мою думку,Голуб В.К. зазначив мене, звівши на мене наклеп,через особисті міркування. Саме через цей факт, що зазначений будинок ми будували перебуваючи у шлюбі. Такими діями він псує мою репутацію і забирає від мене робочий час. Окрім цього, в нетверезому стані вимагає в мене кошти нібито за підпал, який на його думку я спричинила. Та пише мені смс, на ту ж тематику.
Виникає запитання, для чого тримати в органах прокуратури людину, яка компрометує цю структуру і наносить непоправну шкоду іміджу усіх чесних працівників прокуратури. Складається враження, що прокурор Віталій Голуб потрібний керівництву прокуратури Закарпатскої області для виконання “особливих” завдань, не пов’язаних з функціональними обов’язками і саме тому, він дозволяє собі здійснювати тиск на оточуючих, загрожуючи їх здоров’ю та життю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

4 відповіді до “Закарпатська прокуратура “покриває” працівника, якому спалили джип та будинок”

  1. “Бідний” прокурор, який взяв у батька авто за “декілька днів ” до родів третьої дружини, аби “мати на чому відвезти її в роддом”, а то що його джип рік паркувався на Капушанській, то ніби ніхто не бачив…..брехло Людям, у яких через нього згоріло “Шевроле”, обіцяв компенсувати, а тепер трубку не бере…… П. Голуб, не забувайте, що за все колись прийде розплата……

  2. Ага, бідний прокурор, який забрав у батька машину “за декілька днів до родів” третьої дружини щоб “відвезти її в роддом” , а те що джип рік паркується на Капушанській, ніби ніхто і не бачив…….. Брехло!! Людям, у яких через нього згоріла машина, він обіцяв компенсувати, а тепер від нього ні слуху , ні духу……. Але нічого, п. Голуб, за все в цьому житті треба відповідати, прийде і твій час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *