Закарпатська облрада не проти ліквідації Великоберезнянської школи-інтернату де навчається 140 дітей (відео)

Закарпатська облрада не проти ліквідації Великоберезнянської школи-інтернату де навчається 140 дітей (відео)

“За” продовження роботи санаторної школи-інтернат, з 51-го депутата зареєстрованого, проголосували 20,

Наказ про ліквідацію санаторної школи у Великому Березному надійшов до закладу 4 березня, а 20 травня облрада планувала зупинити процедуру закриття закладу.

Зазначимо, що у Великоберезнянській школі-інтернат навчається 140 дітей та працює 110 працівників. Утримання даного закладу коштує 12 мільйонів гривень на рік.

Журналісти “Суспільне Закарпаття“, що на протест проти закриття санаторної школи під стіни облради прийшло близько 50 працівників та батьків учнів Великоберезнянської школи-інтернату.

“Будемо йти до кінця. Ми так не здамося просто, щоб цей заклад закрили і 140 дітей опинилися просто неба, — сказала жінка. — Хочемо, щоб нас почули: випускників, усіх працівників цього закладу, щоб нас побачили. Будемо рухатися в цьому напрямку. Думаю депутати нас побачать через ці вікна. Ми хочемо зустрічі, хочемо почути, яка далі буде доля цього закладу. Звичайно, ми для того й приїхали сюди”.

Попри протести працівників та батьків, депутати не проголосували за припинення ліквідації Великоберезнянської школи-інтернату.

“Із 8-ми дітей 6-ро у нас у класі, які ходять на процедури. Я не маю, де працевлаштуватися, тому що після об’єднання в громаду випускників було багато, вчителів є чимало, вихователі не такі затребувані”, — розповіла вчителька.

Питання про припинення ліквідації Великоберезнянської школи-інтернату було 18-тим у порядку денному. Його почали розглядати о 13:00. Із 51-го депутата зареєстрованого “за” проголосували 20. Таким чином, рішення не прийняли.

Після закінчення сесії вийшла директорка департаменту освіти Мар’яна Марусинець, яка повідомила, що наразі обговорюють про можливу трансформацію закладу, щоб він продовжував існувати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *