Закарпатець намагався ввезти без декларування коштовний годинник та брендові дамські сумочки

Закарпатець намагався ввезти без декларування коштовний годинник та брендові дамські сумочки

На українсько-угорському кордоні викрито спробу ввезення з порушенням митних правил дороговартісного товару, що підлягає обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Швейцарський годинник від «Cartier», ціна якого може вартувати понад 20 тисяч євро, вишукані дамські сумочки від італійських та французьких брендів «Louis Vuitton», «Prada», «Chanel», «Hermes» на декілька тисяч євро – намагався завезти в Україну закарпатський підприємець в одній валізі під виглядом дозволених митним законодавством 500 євро, і звичайно, без декларування та сплати митних платежів, скоріш за все, для комерційного збуту.

Повертався 59-річний житель Чопа додому зі столиці Угорщини – Будапешта – через митний пост «Тиса» на легковому автомобілі «Mercedes-Benz». Проходячи митно-прикордонний контроль, свідомо обрав «зелений коридор», тим самим декларуючи правомірні наміри перетнути кордон.

Утім, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, інспектори управління забезпечення протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці Держмитслужби вивели транспортний засіб із загального потоку для проведення детальної перевірки на оглядовому майданчику.

Відкривши багажне відділення іномарки, увагу митників привернула одна валіза, в якій виявилися не заявлений при усному опитуванні товар іноземного виробництва. Зокрема: 4 пари взуття відомих італійських торгових марок «Loro Piana» та «Chanel», годинник торгової марки «Cartier» (країна виробництва – Швейцарія), жіночі сумочки, рюкзак «Louis Vuitton», «Prada», «Chanel», «Hermes».

За оцінкою в Інтернет-мережі, до прикладу, швейцарський годинник від «Cartier» вартує 21100 Євро, одна пара чоловічих черевик-лоферів «Loro Piana» – від 600 Євро, жіночі балетки «Chanel» – 200 Євро, дамські сумочки «Louis Vuitton», «Prada», «Chanel» – від 1000 Євро, а от від «Hermes» – понад 14 тис Євро!

Виявлені речі чопський підприємець не визнав своєю власністю. Сказав, що валізу дав йому знайомий у Будапешті для перевезення в Україну родичам.

Закарпатські митники задокументували порушення за статтею 471 Митного кодексу України. Наразі товари вилучені та потребують додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта, повідомили у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.