За добу на Закарпатті сталося декілька пожеж

За добу на Закарпатті сталося декілька пожеж

Про це інформує Управління ДСНС України у Закарпатській області.

14.04.2020 о 06:03 – пожежа в надвірній споруді (літня кухня), за адресою: Рахівський район, смт. Великий Бичків, вул. Добровольців. Пожежею знищено крівлю, перекриття надвірної споруди, господарської будівлі та частину домашнього майна на площі 108 м2. Пошкоджено деревяну стіну сусіднього житлового будинку на площі 30 м2. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась три одиниці техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів, пожежно-рятувальний пост смт. В. Бичків, та місцева пожежна команда с. В.Водяне.

14.04.2020 о 07:47 – пожежа в житловому будинку, за адресою: Рахівський район, с. Біла Церква, вул. Інтернаціональна. Пожежею перекриття на площі 2 м2. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась, дві одиниці техніки державного пожежно-рятувального поста смт. В. Бичків, та місцева пожежна команда смт. Солотвино.

14.04.2020 о 12:20 – загорання сухої трави та чагарників на відкритій території, за адресою: м. Свалява, урочище «Чонок». Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 0,5 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На пожежу залучались одна одиниця техніки 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява.

14.04.2020 о 23:45 – загорання сміття на відкритій території, за адресою: м. Ужгород, вул. Плеханова. Пожежею знищено сміття на площі 40 м2. Причина пожежі та збитки встановлюються. На пожежу залучались одна одиниця техніки 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

Підписуйтеся  на канал “Трибуни” в Telegram –https://t.me/trybuna

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *