За день мешканці Чопа зібрали тисячу підписів на підтримку заарештованого мера Валерія Самардака

За день мешканці Чопа зібрали тисячу підписів на підтримку заарештованого мера Валерія Самардака

Гучне затримання Чопського міського голови, яке супроводжувалося знущанням слідчих при так званих «обшуках», вибиттям дверей, підставними ужгородськими свідками сколихнуло минулого тижня місто Чоп.
Сьогодні в місті ініціативна група розпочала збір підписів на підтримку Самардака Валерія Володимировича, якого безпідставно звинувачують у скоєнні злочину, до котрого він не має ніякого відношення.
Самардак В.В. проживає в місті Чоп з народження. До обрання міським головою займався підприємницькою діяльністю. Завжди надавав благодійну допомогу громадським організаціям та вболівав за розвиток міста. За півтора року своєї каденції показав себе, як чудовий очільник міста, наводячи лад у Чопі, поступово вирішуючи багаторічну проблему з водопостачанням — будівництвом власного водозабору, яке незабаром має розпочатися.
Запрошуємо всіх мешканців міста своїми підписами підтримати Валерія Володимировича та відновити його чесне ім’я.

Повідомляє видання Мій Чоп

Новини Чопа в кінці дня поцікавилися у ініціаторів збору підписів: майже тисяча людей підписали звернення. Багато людей просять провести мітинг та розпочати збір коштів необхідних для застави. Такий простий факт говорить, що люди вірять Валерію Самардаку.

Всього в місті проживає менше 9 тисяч мешканців.

На виборах міського голови Чопа у 2015 році за Валерія Самардака проголосувало понад 1400 виборців.

/

https://www.youtube.com/watch?v=6huOuLJADpM&feature=youtu.be

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *