Як Рибак у закарпатських прикордонників гостював (фото)

прикордонникиВ ході свого візиту до Закарпатської області, спікер Верховної Ради України завітав у гості до охоронців кордону на відділ прикордонної служби «Ужгород».

Діяльність підрозділу, що охороняє ділянку українсько-словацького кордону, презентували начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби генерал-лейтенант Артур Горбенко та начальник відділу «Ужгород» підполковник Володимир Зубаль. Вони ознайомили Голову парламенту з характером та специфікою завдань, які щоденно виконують прикордонники на ввіреній ділянці держрубежу, з результатами оперативно-службової діяльності, а також з побутовими умовами функціонування відділу.

Після цього Голова законодавчого органу вирушив до міжнародного пункту пропуску «Ужгород», де прикордонники експозиціонували новітні засоби телекомунікації та технічні засоби прикордонного контролю, які щоденно використовують у службі. Крім того, пану Рибаку було презентовано автотехніку високої прохідності, переносні та мобільні пересувні тепловізори, мобільний комплекс прикордонного контролю «Поток-А» та мобільний спецпідрозділ. Не залишилась поза увагою і робота чотирилапих друзів прикордонників: бельгійська вівчарка породи «Малінуа» продемонструвала, як чітко та без метушні виявляти у транспортних засобах зброю і боєприпаси.

Інформує прес-служба Чопського прикордонного загону

прикордонники рибак прикор рибак прикор2


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.