Влада Ужгорода довірила ремонт Капушанської новому підряднику, який проходить по кримінальній справі

Влада Ужгорода довірила ремонт Капушанської новому підряднику, який проходить по кримінальній справі

Ремонтні роботи на Капушанській продовжить зовсім інший підрядник.

Це підтвердили і в міській раді Ужгорода. Як виявилося, колишній підрядник не виконав умови тендерного договору щодо термінів, тому угоду з ним розірвали, а нову угоду укладено з будівельною компанією Антрол. Ця компанія зобов’язалася закінчити роботи на цьому відрізку дороги до серпня.

Цікаво, що компанія Антрол, вже виконувала в Ужгороді багато робіт. Інформації про цю фірму багато. Ще до кінця 2016 року вона була зареєстрована у Києві і директором її була Анастасія Турук. А от потім компанія вже була зареєстрована в селі Грибівці Мукачівського району, а директором став Володимир Петах, який вніс в статутний фонд фірми… 3 тисячі гривень.

За минулий рік компанія з Грибівців перемогла в 36 тендерах і уклала угод на суму 25,5 млн. грн., із яких 26 угод було укладено саме з Департаментом міського господарства Ужгорода на суму 18,6 млн. грн.

Тобто, намалювалася така собі вірна компанія.

Як виявилося, ця фірма фігурує в кримінальній справі, яку веде СБУ.

“25.07.2017 між Департаментом та ТОВ Будівельна компанія Антрол (код ЄДРПОУ 40472806, Мукачівський район, с. Грибівці, вул. Гагаріна, буд. 39) укладено угоду № 17-98/4016650 на виконання робіт з капітального ремонту вул. Підградська у м. Ужгород на суму 1102867,20 грн. В рахунок вказаного договору товариству перераховано грошові кошти у сумі 461612,4 грн. на підставі акту приймання підрядних робіт форми КБ-2в за грудень 2017 року. Однак, в ході розслідування отримано дані, що вищевказані роботи по факту не проводились, внаслідок чого службові особи ТОВ Будівельна компанія Антрол незаконно заволоділи грошовими коштами у сумі 461612,4 грн.”, – йдеться в протоколі справи. 

У цій справі взагалі йдеться про багатомільйонні розтрати департаментом бюджетних коштів, але нас цікавить лише те, як влада міста методично обирає собі в підрядники саме Антрол. Не за гарні ж очі.

prozak.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.