Doc.ua запис до лікаря

Влада та громадськість проігнорували роковини загибелі Президента Карпатської України

Влада та громадськість проігнорували роковини загибелі Президента Карпатської України

волошин519 липня  2016 року, на набережній Незалежності в місті Ужгороді, представники координаційного комітету  Закарпатського об’єднання «Україна Соборна» зібралися біля пам’ятника А. Волошина — президента Карпатської України для того, аби вшанувати пам’ять Великого закарпатця, Героя України, політично репресованого і закатованого до смерті комуністично-радянським режимом Союзу Радянських Соціалістичних Республік (19.07.1945) в московській Бутирській в’язниці. Повідомляє прес-служба ЗО «Україна Соборна»

Але і тут без обурення не обійшлося. Прийшовши до пам’ятника, ми чомусь не помітили жодної поминальної лампадки чи квітів, які б свідчили про те, що керівництво області та національно-патріотичні сили пам’ятають свою історію та своїх героїв, які ціною власного життя виборювали незалежність нашого Закарпаття від мадярсько-фашистських окупантів. Ми вкотре переконались в тому, що найгіршим фактом в нашій країні є відсутність національно-спрямованої влади. Адже коли в Україні при владі жиди, мадяри, грузини, вірмени, москалі тощо… Тоді яке їм діло до якогось А. Волошина і подібних йому українців та їх жертву у ті чи інші часи в тих чи інших війнах.

Тож ми, після покладання квітів та запалення поминальних лампадок, хвилиною мовчання та заупокійною літією, яку очолив представник Карпатської єпархії УАПЦ, вшанували світлу пам’ять президента Карпатської України А. Волошина. Вічна йому пам’ять!

волошин3 волошин4 волошин5 Волошин2

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *