Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних тендерів, офіційний учасник систем ProZorro та Rialto

Відтепер пройти пробне ЗНО можна онлайн та безкоштовно (ВІДЕО)

Як відомо, реєстрація на пробне ЗНО, під час якого абітурієнти мають змогу виконати відповідні завдання та ознайомитись з процедурою тестування, завершилася ще у січні. Проте якщо Ви не встигли взяти у ньому участь з якихось причин, у Вас з’явилась така нагода. І на відміну від державного пробного ЗНО, безкоштовно і навіть не виходячи з власного дому!

Все завдяки сайту znonaizi.com автором якого є виходець з Ужгорода, студент Київського національний університет імені Тараса Шевченка Юрій Ландовський.

«Якщо у двох словах, то “ЗНОНАІЗІ” – це пробне ЗНО онлайн та безкоштовно», – розповідає Юрій.

ЗНОНАІЗІ стане у нагоді всім випускникам шкіл – майбутнім абітурієнтам. Адже на сайті зібрано тести зі збірників, перетворені у формат ЗНО з усіх предметів, які підлягають атестації. База завдань постійно оновлюється. На сторінці кожного предмету рандомно генеруються завдання у тій кількості, у якій вони зустрічаються на тестуванні. Методика спрямована на якісне виявлення прогалин у знаннях учнів.

Ідея створення даного ресурсу спала мені на думку, коли я сам готувався до вступу. І будучи вже студентом я все ж вирішив повернутися до цієї ідеї і втілити її у життя. І тепер я можу презентувати ЗНОНАІЗІ znonaizi.com всім, хто готується до вступу.

 

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *