Відома лікарка з Ужгорода просить вірників Православної церкви схаменутися і не наражатися на небезпеку в соборах (фото)

Відома лікарка з Ужгорода просить вірників Православної церкви схаменутися і не наражатися на небезпеку в соборах (фото)

Завідуюча, на протязі понад 40-ка років, терапевтичним відділенням №1 Обласного клінічного територіального медичного об’єднання “Фтизіатрія” (в народі “тубдиспансер) Любов Бондаренко розповсюдила в мережі Фейсбук емоційний пост з приводу нехтування елементарними нормами безпеки вірниками та священниками Хресто-Воздвиженского православного собору Ужгорода

Сьогодні, 12 годин..Православний собор Ужгорода…Карантин.Пандемія…..Масса вірян , переважно похилого віку, молодь з дітьми, без МАСОК,щасливі та задоволені, з відчуттям виконаного перед БОГОМ, обов’язку, повертаються додому…. ГОСПОДИ!! ПОВЕРНИ ЇМ РОЗУМ, ЯКИЙ ТИ ВІДІБРАВ…Італія, надзвичайно релігійна країна, розплачується за свою безпечність та комунікабельність.
Сьогодні вранці я слухала звернення ПАПИ РИМСЬКОГО до віруючих всіх конфесій, який просив не ходити до церкви навіть на сповідь , а молитися Богові вдома…Схаменіться, ЛЮДИ…
У Італії померло 25 священників, 18 лікарів, які мали контакт з хворими…Бережіть себе,своїх рідних, оточуючих…Це серйозно.Витримайте тимчасові обмеження, на користь всім…А священники????Чи їм все одно??? Бережіть себе, з БОГОМ!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *