Життєва стежина добре відомого мистецькій громадськості закарпатського композитора, досвідченого педагога, талановитого митця оркестрового мистецтва Михайла Михайловича Керецмана бере початок у багатодітній родині січового стрільця в селищі Перечин 16 квітня 1939 року. У дитячі роки він із батьком грав на баяні на вечорницях, свадьбах, ще підлітком почав працювати акомпаніатором у Перечинському районному Палаці піонерів. У 1958 році Михайло Керецман стає студентом Ужгородського музичного училища, де навчається на відділі народних інструментів по класу баяна, а у 1967-му успішно закінчує оркестровий факультет Львівської державної консерваторії імені Миколи Лисенка. З цього часу вся його діяльність була пов’язана з Ужгородом.
Понад 25 років Михайло Михайлович керував народним оркестром Ужгородської дитячої музичної школи ім. П. Чайковського та Ужгородського музичного училища ім. Д.Є. Задора. Із середини 80-х років – обіймає посаду художнього керівника концертно-естрадного фольклорного ансамблю «Закарпаття» при Закарпатській обласній філармонії. За дуже короткий період колектив набуває все більшої популярності у шанувальників фольклору не лише в Закарпатській області, а й починає виступати по всій Україні, Румунії, Австрії, Чехії, Словаччині, Польщі та Німеччині.
У 1985 році при обласному управлінні ВС УМВС України в Закарпатської області був створений фольклорно-етнографічний ансамбль. Після успішного виступу на конкурсі-огляді «Від Курил до Карпат» твір «Закарпатські візерунки», написаний його художнім керівником М. Керецманом, став назвою ансамблю.
Багаторічна творча співпраця пов’язує М. Керецмана і з фольклорним ансамблем «Розмарія» при Закарпатському обласному Будинку народної творчості. Авторські та народні твори зачаровували слухачів, багато з них стали золотим фондом цього колективу.
Михайло Керецман є автором двадцяти збірок на різноманітну тематику, серед яких: «Стародавні співанки», «Материнські співанки», «Беру в руки гуслі», «Ноти пана Керецмана», «Тонкі струни дитячої душі», «Закарпатські картинки», «Мелодії серця», увертюри «Чорнобиль» для симфонічного оркестру та ряд інших. З великим творчим напрацюванням зустрічає своє 85-річчя заслужений діяч культури України, композитор Михайло Михайлович Керецман – славний творець музичного мистецтва Закарпаття.