Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Ужгородського району

Провів нараду її очільник радник юстиції Олександр Андришин. В нараді взяли участь в.о. начальника Ужгородського МРВ КВІ ВДПтС України в Закарпатській області майор внутрішньої служби Віталій Мураль, заступник голови Ужгородської РДА Іван Берец, начальник Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області підполковник міліції Роман Стефанишин, представник Чопського прикордонного загону майор Артем Олійник, начальник Ужгородської ОДПІ Тарас Триндяк та ін.

нарадаТемою зустрічі стала обговорення стану протидії злочинності у першому півріччі 2014 року правоохоронними органами, в т.ч. щодо захисту громадян від злочинних посягань, передусім крадіжок, умисного пошкодження майна шляхом підпалу, кримінальних правопорушень, пов’язаних з охороною навколишнього природного середовища, у сфері земельних правовідносин, їх розкриття та профілактики, вчинених у стані алкогольного сп’яніння та групою осіб.
Координаційною нарадою також було зазначено, що правоохоронними органами району проведено певну організаційну та практичну роботу на цьому напрямку. В.о. начальника Ужгородського МРВ КВІ ВДПтС України в Закарпатській області майор внутрішньої служби Віталій Мураль у своєму виступі навів статистичні показники щодо виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звернув увагу на покращенні взаємодії з Ужгородським РВ, в т.ч. з ВДІМ та СКР, доповів про хід виконання Закону України “Про амністію у 2014 році” від 09.04.2014 року.
За результатами наради було прийнято постанову, якою визначено керівникам правоохоронних органів Ужгородського району вжити додаткових заходів, щодо підвищення ефективності запобігання та протидії злочинності.
Прес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *