Вандали познущалися над кладовищем у Мукачеві (ВІДЕО)

У Мукачеві вандали знищили кілька ялинок. Три декоративні  дерева невідомі зрізали на центральному кладовищі, попрацювали варвари і в парку. Поламані гілки та зрізані верхівки дерев, такий слід залишили по собі ті, кому, вочевидь,  байдуже, як виглядає їх рідне місто.

Кожного, хто відвідує померлих родичів на центральнорому кладовищі,  завжди зустрічали пухнасті вічнозелені красуні. Однак після Нового року

тут на три ялинки стало менше. Невідомі зрізали дерева вночі, буквально за кілька днів до новорічних  свят.  У  те, що комусь захотілось  вдома прикрашати на свята ялинку з  цвинтаря, повірити важко, скоріш за все зробили це  з метою  продати дерево, вважають працівнки кладовища. А от ялинку з парку,  цілком можливо, зрізали для себе. Поламані гілки та зрізані верхівки дерев, – такий слід залишили по собі ті, кому, вочевидь,  байдуже, як виглядає їх рідне місто. Якщо  зрізати верхівку дерева, воно може згодом загинути взагалі, –  кажуть фахівці. Та у будь-якому випадку свою естетичну привабливість воно вже втрачає. У Мукачівському парку можна побачити близько півтора десятка порід хвойних дерев. Якщо щороку на новорічні свята кожен відламає  по гілочці, не важко   уявити,  що  ми залишимо нащадкам.

 m-studio.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *