В Ужгороді затвердили максимальну кількість одночасного перебування людей у торговому залі

В Ужгороді затвердили максимальну кількість одночасного перебування людей у торговому залі

В Ужгороді затвердили порядок дотримання дистанції між людьми у продуктових магазинах, аптеках, кол-центрах, центрах отримання онлайн- замовлень, АЗС та інших закладах, які продовжують роботу в період карантину з метою попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19.

Рішення прийняли на позаплановому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва.

Відповідно до визначеного порядку із 21 березня і до скасування карантинних заходів:

– відвідування визначених рішенням XLV сесії Ужгородської міської ради VII скликання  від 17 березня 2020 №1918  закладів, установ та організацій  (надалі – заклади) повинно відбуватися виключно у разі нагальної потреби.

– за можливості рекомендується усім відвідувачам одягнути маски.

–  керівники закладів в обов’язковому порядку повинні обмежити кількість одночасного перебування людей у торговому залі та розмістити відповідне оголошення на вході. Безпечна відстань між покупцями має становити не менше 2-х метрів, на касах та біля входу в магазин зробити  розмітку для забезпечення такої відстані.

Максимальна кількість одночасного перебування людей у торговому залі площею:

– до 200 кв. м – 5 осіб;

– від 200 до 1000 кв. м – 10 осіб,

– від 1000 кв. м – 1 особа на 100 кв. м.

– клієнтам заборонено заходити до закладів, якщо там вже перебуває максимально допустима кількість відвідувачів. У такому разі клієнти повинні зачекати біля входу на відстані не менше 2-х метрів один від одного.

Також керівники закладів повинні призначити відповідальних працівників, які здійснюватимуть контроль за допустимою кількістю відвідувачів у приміщенні, забезпечити регулярне провітрювання та дезінфекцію приміщень, встановити станції гігієни рук. Персонал закладів зобов’язаний знаходитися у засобах індивідуального захисту та дотримуватися правил їх користування, а також дотримуватися правил особистої гігієни.

Крім того, комісія вирішила із 21 березня 2020 р. і до закінчення карантину в Ужгород заборонити заселення громадян (нових відвідувачів) у готелі та інші заклади розміщення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *