В Ужгороді вручили медалі випускникам шкіл, які були відмінниками у навчанні

В Ужгороді вручили медалі випускникам шкіл, які були відмінниками у навчанні

27 червня нагородили золотими і срібними медалями випускників-одинадцятикласників усіх шкіл Ужгорода, які мають найвищі досягнення у навчанні.

Урочистості відбувалися в Ужгородському замку.

Цьогоріч ужгородські випускники здобули 70 медалей: 34 золотих та 26 срібних, найбільше їх у Класичній гімназії – 15, а також у Лінгвістичній гімназії імені Т.Г.Шевченка – 13.

Отож, цьогорічні «золоті» медалісти:

– Володимир Вовчик, Олександра Зайцева, Роман Лечига, Юліанна Лібак, Ірина Малеш, Домініка Манцулич, Юлія Мигалина, Анастасія Суркова, Іванна Тисовська, Елеонора Фільо, Валерія Шебела (Класична гімназія);

– Антонія Данко, Евелін Желтвай, Катерина Мелеш, Олександра Михайлець, Вероніка Пушкаш, Ярослава-Марія Рішко, Анастасія Семерак, Габріела Собослой (Лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка);

– Мирослав Сірко, Аліна Юричко (багатопрофільний ліцей «Інтелект» – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11);

– Юрій Піняшко (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 – ліцей «Лідер»);

– Роман Завадяк (Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови);

– Софія Казакова, Ірина Мунчак, Дарина-Патріція Шітт (Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов);

– Наталія Савко, Вероніка Хланта (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 імені В.С.Гренджі-Донського);

– Ангеліна Бланяр, Емілія Кравчук (Ужгородська загальноосвітння школа І-ІІІ ступенів №8);

– Назар Підгорний (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12);

– Антоніна Тегза (Навчально – виховний комплекс «Гармонія»);

– Богдан Морохович, Олег Рябощук (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19).

Срібні медалі вручили:

– Інні Магас, Ніколетті Оленчин, Данієллі Чікальовій, Тетяні Шелембі (Класична гімназія);

– Аліні Дичці, Аліні Корпанець, Мирославі Повхан, Віктору Пушкаренку, Анастасії Яковець (Лінгвістична гімназія ім. Т. Г. Шевченка);

– Володимиру Кувику (багатопрофільний ліцей «Інтелект» – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11);

– Євгенії Гречин, Ірині Іваньо (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 – ліцей «Лідер»)

– Ніці Халус ( Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів);

– Альоні Мінаєвій, Олександру Товту, Ії Ясінській (Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови)

– Тетяні Дорогович (Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням словацької мови);

– Андреї Шевера (Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов);

– Домініці Гливці, Діані Радзецькій (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 імені В. С. Гренджі-Донського);

– Андрію Грабовчаку, Дарині Морека (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15);

– Людмилі Кошук (НВК “Гармонія”);

– Світлані Пеці, Анні Сенько, Вікторії Чорнак (Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *