В Ужгороді пройде дебатний турнір із політичних реформ

В Ужгороді пройде дебатний турнір із політичних реформ

17 квітня 2018 року о 14 год. у м. Ужгород на базі Центру інформаційних технологій УжНУ (вул. Заньковецької, 89) відбудеться дебатний студентський турнір на тему: “Активна громада: право вибору”.

Дебати проходитимуть за британською системою (ПРАВИЛА ТУТ http://bit.ly/2pl66OX). Переможці турніру матимуть можливість виступити на національному турнірі у травні 2018 року у місті Києві.

Теми турніру:

Уряд має встановити квоту молоді у виборчих списках

Уряд має забезпечити відкриті списки на виборах

Уряд має забезпечити відкритість влади

Уряд має забезпечити прозорість партійних бюджетів

Уряд має створити умови для кращої участі молоді у прийнятті рішень

Уряд має створити умови для реалізації Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року в Україні

 

       Запрошуються студенти віком до 21 року в командах по 2 учасника. РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ http://bit.ly/2tZXphK Набір команд триває до 10.04.2018 року.

 

       Захід проводиться Інститутом “Республіка” у партнерстві із Рeсурсним цeнтром зі сталого розвитку УжНУ, Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області, Ужгородською міською радою, Комунальною установою “Агенція розвитку Ужгорода”, Закарпатською молодіжною радою ВП НМРУ та Юридичним факультетом Ужгородського національного університету.

      Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

  Довідки за телефоном: Микола Яцков 0958323247, Анжела Бабкіна 0506950284

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.