В Ужгороді незабаром пройдуть “Чеські дні на Закарпатті”

В Ужгороді незабаром пройдуть “Чеські дні на Закарпатті”

Сьогодні, 27 серпня, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко прийняв голову Устецько-Закарпатської агенції Павела Мусіла.

Посадовець поінформував керівника краю про завдання і роботу очолюваної ним установи, зокрема надання закарпатським рятувальникам техніки, проведення днів чеської культури і, головне, пошук ділових партнерів для українських підприємців у Чехії, а для чеських – в Україні.

Як зазначив під час зустрічі І. Бондаренко, Чехія і Закарпаття дуже близькі історично, ментально, культурно та економічно. “Ми маємо намір поглиблювати нашу співпрацю, передусім в економічній царині. Тому запрошую чеських бізнесменів інвестувати в економіку нашої області. Ми можемо запропонувати вкладати інвестиції у туристично-рекреаційну галузь, виробництво напоїв і харчових продуктів, розвиток інфраструктури. Зі свого боку обіцяю, що ми зробимо все, щоб чеські інвестори знайшли на Закарпатті свій інтерес. Для цього пропоную провести спільний бізнес-форум”, – заявив голова ОДА.

Павел Мусіл висловив зацікавленість чеських підприємців у виробництві на Закарпатті сонячних батарей, виробництві відновлювальної енергії. Завод «Шкода» цікавиться налагодженням виробництва автомобільного скла у нашому краї.

Також зарубіжний гість поінформував голову облдержадміністрації про проведення 6-8 вересня в Ужгороді «Чеських днів на Закарпатті». Торік їх провели вперше і захід мав великий успіх. Цьогоріч триденний фестиваль, який пройде на площі Народній, запропонує відвідувачам строкату та цікаву культурну програму, змогу скуштувати традиційні чеські страви та продегустувати пиво відомих чеських марок, а місцевим підприємцям під час семінарів налагодити зв’язки з чеськими колегами, які виявляють інтерес до розвитку співпраці, повідомили у прес-центрі Закарпатської ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *