В Україні вакцину Pfizer від COVID-19 зроблять доступною для широкого загалу

В Україні вакцину Pfizer від COVID-19 зроблять доступною для широкого загалу

Вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech тепер використовуватимуть для проведень щеплень у центрах масової вакцинації, де вона буде доступна усім охочим з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“Усі вакцини, які використовує Україна, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними і захищають від тяжкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19. За даними останніх досліджень, вакцина CoronaVac від Sinovac Biotech продемонструвала ефективність у 83,5% у запобіганні симптоматичних захворювань на COVID-19 та 100%-ефективність у запобіганні госпіталізації та смерті”, – сказав заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

У МОЗ наголосили, що очікують отримати близько 1 млн доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech від COVID-19 до кінця липня, тому вирішено зробити цю вакцину доступною для широкого загалу.

В Україні щодня працює до 2 тис. пунктів щеплень, де використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech, яку постачають в однодозних флаконах і яка не потребує наднизьких температур для зберігання, що робить її зручною для використання в таких пунктах.

Як повідомлялося, в Україні працює понад 200 центрів масової вакцинації. Пріоритет у них надається літнім людям, групам ризику та людям із супутніми захворюваннями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *