В У жгороді нагородили воїнів 15-го батальйону (фото)

В У жгороді нагородили воїнів 15-го батальйону (фото)

Сьогодні в Народному Домі товариства “Просвіта” в Ужгороді, з ініціативи Ужгородської філії “Української асоціації інвалідів АТО” відбулося відзначення нагородами військовослужбовців 15 ОГПБ та вручено посмертно медаль “За оборону рідної землі” родині старшого лейтенанта Романа Галаса.

До присутніх з промовами звернулися учасники бойових дій в зоні АТО підполковник Микола Журавльов та В’ячеслав Харченко.

Підполковник Журавльов вручив солдату 15 бату Крістіану Деметеру, який перебуває в короткотерміновій відпустці, орден “За мужність і відвагу”. Такими ж нагородами відзначено солдат з “передка” Колесника Миколу,  Семка Василя та прапорщика Шимона Альберта, яким нагороди вручать трохи пізніше.

Дружина старшого лейтенанта Романа Галаса Ірина подякувала присутнім за те, що бережуть пам’ять про загиблих на війні воїнів і побажала захисникам України повертатися додому живими і неушкодженими. Також медалями “За оборону рідної землі” було нагороджено восьмох військовослужбовців 15 ОГПБ, від імені Ужгородської філії “Української асоціації інвалідів АТО”, на лінії розмежування з ворожими силами їх вручить солдат Крістіан Деметер.

Хлопці з передової передали для свого побратима Вячеслава Харченка загартований в боях з окупантами  червоно-чорний прапор, який “Чегевара” пообіцяв використовувати, як символ у боротьбі з корупцією і казнокрадством, котрі стоять на перешкоді якнайшвидшої перемоги над ворогом.

Приємно відзначити, що по закінченню заходу, родина старшого лейтенанта Романа Галаса відбула на відпочинок до “Термальних вод Косино”, власники курорту надали можливість пройти безкоштовне оздоровлення.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *