В центрі Ужгорода з 11 червня планують запустити односторонній рух

В центрі Ужгорода з 11 червня планують запустити односторонній рух

На засіданні комісії Ужгородської міської ради з безпеки дорожнього руху та координації руху автотранспорту днями розглянули насамперед подання Управління патрульної поліції щодо впорядкування в місті дорожнього руху.

Щодо цього зазначалося, що триває розробка проекту облаштування пішохідного переходу на вулиці Тиводара Легоцького біля транспортного кола, а на перехресті вулиць Загорської-Закарпатської – встановлення світлофора.

Комунальному підприємству КШЕП доручили розглянути технічну можливість облаштувати окрему фазу для пішоходів на світлофорі на вулиці Олександра Блистіва (раніше Краснодонців) та обстежити світлофор на вулиці Станційній і якщо є порушення в його роботі – вжити відповідні заходи.

Із понеділка, 11 червня, планується запустити односторонній рух на площі Корятовича – вулиці Олександра Фединця. Для комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху, уникнення постійних заторів та безпеки дорожнього руху у центральній частині Ужгорода з 11 червня 2018 року змінюється організація руху на площі Корятовича (біля готелю “Атлант”) – запроваджується односторонній рух від вул. Михайла Лучкая до вул. Олександра Фединця (у напрямку хімічного факультету УжНУ).

Рух транспорту із вул. Підградської, вул. Панаса Мирного у напрямку площі Корятовича здійснюватиметься через вул. Олександра Фединця, територію, де знаходяться зупинки кількох автобусних маршрутів та вул. Золтана Баконія (біля ТЦ «Плаза»). Прохання до водіїв бути уважними та обережними, звертати увагу на нові попереджувальні та заборонні знаки!

Також на площі Корятовича облаштовують острівець безпеки з розділенням смуг руху для безпечного пішохідного переходу.

Питання організації одностороннього руху вулицею Ференца Ракоці від Юрія Гойди до Івана Крилова відклали для додаткового вивчення на місці.

Вносити зміни в роботу світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Минайської – Швабської – проспекту Свободи члени комісії вважають за недоцільне. А питання змін у роботі світлофора на розі Минайської – проспекту Свободи має розглянути КП «КШЕП».

Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради доручили взяти до уваги дотримання вимог ДСТУ при нанесенні дорожньої розмітки в місті, а також розглянути можливість розробки проекту облаштування транспортного кола на перехресті вулиць Андрія Палая (Тельмана) – Антоніна Дворжака.

За зверненням одного з ужгородців департаменту міського господарства доручили облаштувати обмежувачі руху (сфери) для часткового обмеження паркування авто на вулиці Михайла Лучкая. А за адресою вулиця Загорська, 61 необхідно облаштувати пішохідний перехід та при можливості світлодіодні знаки “Пішохідний перехід”.

На внутрішньоквартальній території будинків № 8 на вулиці Олексія Бестужева-Рюміна та № 27 на Тиводара Легоцького (при виїзді на вулицю Адама Міцкевича), а також на вулиці Острівній мають встановити дорожні знаки “Заборона руху великогабаритного транспорту”. Аналогічне питання щодо заборони проїзду великогабаритного транспорту у дворі будинку № 7а на Олександра Можайського вивчать додатково, вийшовши на місце.

Відділу муніципальної інспекції з благоустрою рішенням комісії доручили встановити законність облаштування обмежувачів руху на внутрішньобудинковій території будинків №№ 39-41 на вулиці Декабристів. Якщо вони встановлені самовільно – підготувати проект рішення виконкому про їх демонтаж. Питання обмежувачів руху у дворі будинку № 175 на вулиці Перемоги відклали на додаткове вивчення членами комісії на місці.

Щодо встановлення обмежувачів руху на внутрішньоквартальній території будинку № 8 на вулиці Антонія Годинки члени комісії не заперечували – за умови дотримання вимог ДСТУ та за власний рахунок. Таке ж рішення прийняли щодо обмежувачів на вулиці Єньківській.

Питання облаштування місця для паркування на вулиці Михайла Салтикова-Щедріна, 36 відкладено на додаткове вивчення на місці.
На звернення щодо обмеження швидкості проїзду вулицею Марії Заньковецької комісія відмовила.

Також на засіданні комісії доручили департаменту міського господарства скерувати листа ТОВ “Гроклін Карпати”, аби місце для посадки своїх працівників в автобуси та відстоювання цих автобусів підприємство забезпечило на власній території, – повідомляє Ужгородська міськрада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *