В сусідній із Закарпаттям Угорщині антитерористичні підрозділи привели у бойову готовність (ФОТО)

Прем’єр – міністр Угорщини Віктор Орбан ввів другий вищий рівень можливої терористичної загрози на території країни . Через серію терактів в Брюсселі весь персонал сил Центру по боротьбі з тероризмом TEK був приведений в бойову готовність .

тероризм” Зміни, пов’язані з цим заходи включають в себе цілодобове патрулювання спецназівцями з залученням бронетехніки в міжнародному аеропорту Ференца Ліста ” , сказав міністр внутрішніх справ Шандор Пінтер .

Крім цього, загони TEK – Центру по боротьбі з тероризмом Угорщини – спрямовані для патрулювання площі перед парламентом, а також станцій метро в Будапешті.

За словами Шандора Пінтера, режим другого рівня буде залишатися в силі до тих пір, поки не стануть відомі всі деталі терактів в Брюсселі і поки обстановка не нормалізується в інших європейських країнах.

Національна поліція також створила КПП по дорозі, що веде в аеропорт імені Ференца Ліста. Додаткові підрозділи ведуть патрулювання в громадських місцях за межами аеропорту, всіх людей навколо і пасажирів ретельно перевіряють експерти на виявлення вибухівки за допомогою службових собак.

Віктор Орбан також закликав до посилення співпраці між різними службами безпеки в Європі. Він зазначив, що слід почати негайну і рішучу боротьбу проти будь-яких проявів тероризму.

“Це запобіжні заходи. Після того, як буде відновлено зв’язок з Брюсселем і відома вся інформація, ми вирішимо, чи потрібно зберегти такий рівень бойової готовності проти тероризму”, – сказав прем’єр Угорщини.

Орбан підтвердив, що двоє громадян Угорщини були поранені в результаті терактів в Брюсселі. Один з них отримав досить серйозні каліцтва. Зараз вони знаходяться в лікарні.

Повідомляє MyHungary.Net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *