Letyshops

В пункті пропуску «Ужгород» виявили українця, який по чужому паспорту прямував до Словаччини

паспортУчора, в пункті пропуску «Ужгород»,  прикордонники Чопського загону вивили  громадянина України, який намагався перетнути державний кордон України за документом, який не належить пред’явникові, чим порушив вимоги ст.12 Закону України «Про Державний кордон України».  

Під час перевірки документів 51-річного громадянина України, який прямував до Словаччини правоохоронці встановили, що паспорт наданий для контролю вважається викраденим або загубленим та значиться в базі даних Державної прикордонної служби України.

Зазначимо, що дана база даних Держприкордонслужби дозволяє оперативно встановлювати та обмінюватися інформацією про викрадені та втрачені документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство.

У ході подальшої співбесіди українець пояснив, що у нього відсутні візи для в’їзду на територію Словаччини, тому він і скористався документом, який знайшов в м. Ужгород.

Наразі нашому співвітчизнику винесено рішення про відмову у перетині державного кордону та складено матеріали справи про адміністративне правопорушення.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *