В Мукачеві затягують справу про відчуження майна вбивці (ВІДЕО)

Судове засідання по віджчуженню майна вбивці (яке мало відбутись у п’ятницю 23.09) знову перенесли, тепер вже через те, що вбивцю не довезли, а прокурор дуже… дуже… дуже наполягала на його присутності і хотіла зробити перерву, але у судді виявилось багато справ і він переніс засідання на 30 вересня, про це в мережі Фейсбук пише сестра вбитого Олеся Габовда.
А тим часом вчора, знову з сайту “судова влада…” дізналась, що суддя апеляційного суду ще 19 вересня виніс ухвалу про закінчення підготовки та призначив справу до апеляційного розгляду на 10 год. 29 вересня…
Чи дійде до мене конверт з ухвалою та повісткою, залишається тільки здогадуватись…. останній конверт з ухвалою та апеляційними скаргами сторін, я витягла з поштової скриньки з відсутніми штампом пошти на конверті та повідомлення про вручення, за два дні до закінчення строку подачі заперечень на скарги прокурора та захисника(на заперечення у мене була ціла нічка( замість тих 10 днів, які мені були виділені судом) і я встигла його подати, звичайно пряміком до канцелярії апеляційного суду) … не обійшлось без подачі заяви в поліцію та виїздом до апеляційного суда… Чекаю на “відповідь-відписку” від нашої проатестованої поліції.
Схоже, що на мене попереду ще багато сюрпризів чекає від захисниці вбивці, прокуратури та мукачівської міської ради…
Таке враження, що я злочинець, а не потерпіла…, що мені потрібно боротись, ще й з державним обвинувачем- прокуратурою, яка захищає інтерси вбивці, – зазначає Олеся Габовда.
Фото з відеозапису М-Студіо з судового засідання 23 вересня 2016

habovda habovda2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Мукачеві затягують справу про відчуження майна вбивці (ВІДЕО)”

  1. Сильна і мужня дівчина!
    Сама без, продажних адвокатів бореться, так як останні деруть останню шкуру із потерпілих і вступають в зговір із продажними прокурорами і суддями…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *