В Мукачеві виник скандал навколо незаконних поборів у дитсадках (відео)

В Мукачеві виник скандал навколо незаконних поборів у дитсадках (відео)

Батьки дітей, що відвідують дитячі садочки Мукачева втомилися від регулярних грошових зборів на різноманітні потреби. Дискусію у соцмережах спровокував пост відчаю Тані Либа у спільноті Мукачево.Так:

Скажіть будь-ласка, чи виділяються миючі засоби для садочків.
Бо вже немає сили постійно здавати по 100 грн.нібито на миючі і різні потреби. То швабри купляти кожен місяць в групу, то ще шось потрібно. 
Наскільки відомо виділяють миючі.
(І якшо виділяться то які саме?)

Інформацію підтверджують і інші батьки дітей, зокрема Катерина Саблінська:

В садочку здавала на все, на ремонти, подарунки, при тому що була ще в декреті і сама виховувала сина. Маючи дохід в 1300 оплатити садок 200-250 грн і якось прожити… І 300 на ремонт, потім подарунки, потім новорічні подарунки, ой.. Доздати треба бо декілька батьків не здали на подарунок новорічний дитині своїй.. Здавала…. З мене досить. Заїло що на день нар вирішили подарувати подарунок за 1500.. А був день вчителя.. Мій день народження..книжки, прописи, свої якісь потреби… все на купі… І все. Взірвалась. Не витримала. Ось. Результат. Я боржник 🙂

Редактор видання СНК Лариса Ступак (Лора Приходько) взяла цю справу під особливий контроль і відвідала з цього приводу директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганну Сопкову:

Тетяна, не видаляйте цей пост, будь ласка. Він такий показовий. Це просто майстер класс по шахрайству. Якщо завідуючі садочком коштів не збирають, вихователі не збирають, тоді кримінальний злочин вчиняють голови батьківських комітетів. 
ст 190. частина 2. Кримінального Кодексу. 
Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) .
Прокуратура Закарпатської області Поліція Закарпатської області тут вам готові докази шахрайства та неправомірного вимагання коштів з батьків дошкільних закладів м.Мукачева. Не чекайте заяв батьків, відкривайте провадження по факту виявлення ознаків злочину в мережі Інтернет.

Директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна СОПКОВА відповідає на запитання про збір коштів редактору газети “СНК” Ларисі Ступак.

Ганна Сопкова чітко заявила, що збір будь-яких коштів з батьків в дитячих садках та школах ЗАБОРОНЕНО. Керівник закладу в яких збирають кошти несе за це відповідальність.

За інформацією видання “Трибуна” відомості про незаконні побори доведені до відома прокуратури Закарпатської області та ГУНП в Закарпатській області. Маємо надію, що вперше в Закарпатті буде розпочате кримінальне провадження щодо незаконних поборів в садочках і школах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *